PLASTİK GRANÜL İMALATI

Ülkemizde ve dünyada her geçen gün plastiğe olan ihtiyaç ve plastiğin kullanım alanları artmaktadır. Dolayısıyla sektörel gelişime göründüğünden fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Plastik geri dönüşüm sektörü, bu gelişimde her geçen gün yeni bir mesafe kat etse de ortaya çıkan talebin karşılanmasında pek de yeterli olmamaktadır.

Plastik granül, birçok sektörün girdi kısmını oluşturmaktadır. Bu sektörlerin başlıcaları, otomotiv, beyaz eşya, ev gereçleri, endüstriyel ürünler olarak sıralanabilir.

Efe Beşer Plastik olarak, plastik granül imalatında da müşterilerimize üstün kalite bilinci ile hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Geri dönüşüme tabi tutulan plastik atıkların çapak haline getirilmesi, sonra belli bir sıcaklıkta eritilerek gerekli olan katkılarla karıştırılıp granül şeklinde üretim çıktısının elde edilmesi sayesinde, müşterilerimize, üstün kaliteli, işlevsel ve aranan kriterlere uygun ürünler sunuyoruz. Üretmiş olduğumuz bu yüksek kaliteli ürünlerimizin müşteri beklentilerini tam manasıyla karşılıyor olması, bizim için ayrı bir başarı ve mutluluk kaynağı oluşturmaktadır.

Plastik granül imalatında en önemli faktör, ortaya çıkan granülün istenilen kalite spesifikasyonlarına sahip olması ve bu kalitenin sürdürülebilir olmasıdır. Bu sayede bu granülün girdi olarak kullandığı ürünler, hem kaliteli olacak hem de insan ve çevre sağlığı için daha elverişli olacaktır. Efe Beşer Plastik olarak, üretimde kullandığımız maddelerden üretim yöntemlerimize, üstün teknolojiye sahip cihazlarımızdan uzman kadromuza kadar tüm hatlarımızla ortaya koymuş olduğumuz kalite performansının sürdürülebilir bir seyirde olmasını sağlamaktayız.

Granül üretiminde Efe Beşer Plastik olarak, yine çevreci bir politikayı benimseyerek, ürünlerin tamamının plastik olmasını amaçlayıp “sıfır kalsit” felsefesi ile hareket etmekteyiz. Çünkü hem geri dönüştürdüğümüz plastik atıkların hem de kalsitli bileşenlerin çevresel etkilerinin bilincindeyiz. Bunun yanında, plastikte sürdürülebilir geri dönüşüm için kalsit (kalsiyum karbonat), engelleyici bir fonksiyona sahiptir. Bu durumdan uzak durmak ve plastiğin dönüşüm ömrünü maksimum kılmak için üretimdeki felsefemiz “sıfır kalsit” tir. Ayrıca kalsit bünyesine giren plastiğin kalitesini de oldukça düşürmektedir.

Efe Beşer Plastik olarak, müşterilerimize her zaman en kaliteli ve iyiyi sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Plastikte kalite denilince akla gelen bir işletme olarak yer altı kaynaklarımıza ve enerji tasarrufumuza katkıya özen göstermekteyiz. Geri dönüşümden sağlanan her bir birim tasarruf, ülke ekonomimiz için ciddi önem taşımakta ve gelecek nesiller için büyük önem arz etmektedir. Bunun yanında kendi ürünlerimizin girdisi mahiyetinde olan plastik granül imalatında da aynı hassasiyeti gözeterek nihai tüketicilerimizin de hem sağlığını gözetiyor hem de kaliteli ürünlerden faydalanmasına katkı sağlıyoruz.

PLASTİK GRANÜL İMALATI’ nda Efe Beşer Plastik farkını hissedeceksiniz.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir