ATLET POŞET ÜRETİMİ

Plastik poşetler, hayatımızın vazgeçilmezi haline gelmiş, hayatımızı ciddi manada kolaylaştırmıştır. Her üründe olduğu gibi plastik poşet üretiminde de birçok aşama bir arada kullanılmaktadır.

Efe Beşer Plastik olarak bu aşamaları en iyi şekilde modernize edip son sistem ve teknolojik makinelerimizle gerçekleştirerek, hem enerjiden tasarruf ediyoruz hem de en az fire miktarını elde ederek katma değer ortaya koyuyoruz.

Plastik poşet üretimimizi aşağıdaki aşamalarıyla anlatmamız mümkündür.

  1. Hammaddenin Karıştırılma Aşaması: son teknolojik karıştırma makinelerimizle en iyi film kalitesini elde etmek için ürün girdisini en az fire verecek şekilde ve homojen şekilde karıştırma işlemine tabi tutmaktayız. Bu karışım işlemi, ortaya çıkacak ürünün kalitesini belirlemekte en önemli noktalardan biri olduğundan ve kalite bilincimiz gereği mükemmellik derecesinde olmaktadır.
  2. Plastik Film Elde Etme Aşaması: Karışımı elde edilmiş olan hammaddeyi, son sistem plastik film makinelerimizde işleyerek ürünü film rulo haline getiriyoruz. Bu işlem bundan sonraki aşamaların en sağlıklı şekilde ilerlemesi için ve fireden olabildiğince kaçınılması için gereken işlem adımıdır. Bunun için sahip olduğumuz film makinelerimiz ve kullandığımız teknoloji, hem müşterilerimizin beklentilerine hem de Efe Beşer Plastik olarak bize en etkileyici sonucu vermektedir.

Efe Beşer Plastik olarak en iyi baskı kalitesine sahip olduğumuz konusunda sonuna kadar iddialıyız.

  • Kesim Aşaması: Baskısız film ruloyu şekillendirmek için devreye giren aşamadır. Bu aşamada poşetlerin ebat ve şekilleri belirlenmektedir. Efe Beşer Plastik olarak üretimde kullanmış olduğumuz kesim makinelerimiz, en son donanıma sahip, enerji sarfiyatı düşük ve en üst düzey verimi elde etmemizi sağlayan özelliklere sahiptir. Bu vesile ile müşterilerimize bu noktada da en iyi çıktıyı sunabilmekten mutluyuz.
  • Geri Dönüşüm Aşaması: Üretim sürecinde ortaya belli bir miktarda firenin çıkması, kaçınılmaz bir durumdur. Bu aşama, ortaya çıkan firenin tekrar üretime dahil edilmesi aşaması olarak adlandırılabilir. Bunun için kullandığımız makineler, ortaya çıkan firenin tekrar üretime kazandırılması ve katma değer oluşturulması adına en mükemmel sonucu elde etmemize imkân tanımaktadır.

Efe Beşer Plastik olarak müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutularak üretim aşamaları bu doğrultuda şekillendirilmiştir. Bu da bizim için sayısız mutlu müşteri ve sektörel başarı demektir.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir